
Комплект: Електростанція iHunt Energy BackUp PRO 2KW+, Портативна сонячна панель iHunt Solar Panel 200 Вт
74 445 ₴
- Нет в наличии
- Код: EBU PRO

Відсутність світла більше не проблема разом з портативною електростанцією.
Новинка від європейського бренду iHunt подарує світло вашій оселі:
· Без зайвого шуму та запаху палива
· Без витрат на бензин
· Компактна, легка та зручна у використанні
· Безпечна для вашої сім’ї та навколишнього середовища
Використовується для подачі електроенергії в разі відключення електрики, для живлення всіх побутових приладів, електроінструментів, медичного обладнання або для живлення всіх ваших пристроїв під час походу. Портативна електростанція може живити навіть електромобілі, даючи їм автономність до 15 км (якщо станція використовується виключно для зарядки транспортних засобів)
Технічні характеристики станції:
-
Назва моделі: iHunt Energy BackUp PRO 2KW+
-
Робоча температура: -10°C ~ +40°C
-
Робоча вологість: ≤90% RH
-
Струм відключення: ≤500 мкА
-
Інтерфейс зарядки: до розетки змінного струму / до розетки змінного струму + сонячна панель / до сонячної панелі
-
Ємність накопичувача: 2048 Вт·год
-
Захист IP67
-
Вихід змінного струму: 50 / 60 Гц (перемикається), номінальна 2400 Вт, чиста синусоїда з перевантаженням, захист від короткого замикання
-
Вихідні порти: 2 x USB QC, 3 x Type-CA (20 Вт), 1 x Type-CB (100 Вт), 2 x DC 5521 (12 В / 3 A), 1 x XT-60 (12 A / 25 A), 1 x зарядний пристрій автомобіль (12V / 10A)
-
Природне повітряне охолодження
-
Номінальна напруга акумулятора: 3,2 В / на акумулятор
-
Вихідна напруга акумулятора: 43.2 - 57.6V
-
Автономність (підключена до розетки): близько доби
-
Автономність (підключена до сонячної панелі): необмежена
-
Вихідна потужність: 2400 Вт
-
Час перемикання: ≤8 мс
-
Розміри: 386 x 284 x 321 мм
-
Вага: 22 кг
На скільки часу вистачить одного заряду портативної електростанції та,що нею можна зарядити:
⠀
➡Побутові прилади:
Лампочка 12 Вт - 170 годин
Телевізор 43 дюймів 110 Вт - 18 год
Кавоварка 1000 Вт - 120 хв
Мікрохвильовка 700 Вт - 180 хв
Холодильник 30 Вт - 68 год
Електрична плита 2000 Вт - 60 хв
Комп'ютер 350 Вт - 6.5 год
⠀
➡Інструменти:
Кутова шліфмашина 900 Вт - 140 хв
Дриль 1080 Вт - 114 хв
Електрична бензопила 1200 Вт - 90 хв
Газонокосарка 1400 Вт - 85 хв
Електричний молоток 1500 Вт - 79 хв
Викрутка 240 Вт - 8,5 год
⠀
➡Електроніка:
Смартфон 3055 мАг - 178 разів
Ноутбук 13889 мАг - 46 разів
Дрон 77 Вт - 26,5 год
Блендер 300 Вт - 6,8 год
Морозилка 60 Вт - 34 год
Електричний гриль 1100 Вт - 112 хв
⠀
➡Медичне обладнання:
Аерозольний апарат 60 Вт - 34 год
Механічний вентилятор 38 Вт - 54 год
Кисневий концентратор 390 Вт - 5,2 год
Гемодіаліз 2200 Вт - 55 хв

















Портативна сонячна панель iHunt Solar Panel 200 Вт
Використовується для подачі електроенергії в разі відключення електроенергії, для живлення всіх побутових приладів, електроінструментів, медичного обладнання або для живлення всіх ваших пристроїв під час походу. Він може живити навіть електромобілі, даючи їм автономність до 15 км (якщо станція використовується виключно для зарядки транспортних засобів).
Характеристики:
- Вага 9,2 кг
- Максимальна потужність 200 Вт
- Ефективність елементів 23,4%
- Максимальна сумісна напруга 18 В
- Напруга відкритого ланцюга 21,6 В
- Складна конструкція.
В комплект входить: 1 портативна сонячна панель 200 Вт, 1 зарядний кабель, 1 посібник користувача, 1 гарантійний талон





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | iHunt |
| Страна производитель | Румыния |
| Общие | |
| Робоча температура | -10°C ~ +40°C |
| Захист | IP67 |
| Ємність накопичувача | 2048 Вт·год |
| Автономність | Необмежено від сонячної панелі |
| Життєві цикли | 3500 |
| Габаритные размеры | |
| Вага | 22 кг |
| Розміри | 386 x 284 x 321 мм |
| Вага сонячної панелі | 9.2 кг |
| Питание | |
| Заряджання змінним струмом | 1100 Вт |
| Кількість годин заряджання | 2 години |
| Максимальна потужність сонячної панелі | 200 Вт |
| Ефективність елементів сонячної панелі | 23.4 % |
| Максимальна сумісна напруга сонячної панелі | 18 В |
| Напруга відкритого ланцюга сонячної панелі | 21.6 В |
- Цена: 74 445 ₴









