
Зволожувач повітря LEVOIT Dual 200S Smart Top-Fill
4 200 ₴
- В наличии
- Код: D200S

Створіть ідеальну атмосферу за допомогою розумного зволожувача Levoit Dual200S. Насолоджуйтесь здоровою вологістю цілий рік за допомогою персоналізованих розумних налаштувань.
Холодний туман
Конструкція дозволяє підібрати оптимальний рівень вологості для кожного сезону.

Лише одне натискання
Швидко вибирайте налаштування за допомогою сенсорного екрана.


Інтуїтивно зрозумілі налаштування
Швидко збільште рівень туману, встановіть таймер або активуйте режим сну за допомогою дисплея в один дотик.



Потужний діапазон
Розпилювач 2,4 МГц поширює тонкий туман вище та далі, а подвійна насадка на 360° дозволяє з легкістю вибрати напрямок.


Бак 3л
Резервуар для води великої місткості легко наповнюється через верх і працює до 25 годин. Немає потреби в дистильованій воді. Ви можете наповнювати зволожувач прямо з водяного фільтра.


Це полегшує ваше життя
Додаток VeSync дозволяє керувати зволожувачем повітря з телефону за допомогою ряду розумних налаштувань.
• Установіть цільову вологість
• Відстежуйте відносну вологість
• Створюйте власні програми
• Програмуйте таймери


Голосові команди
За допомогою VeSync ви можете підключити свій розумний зволожувач повітря до Amazon Alexa та Google Assistant™ для голосового керування.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levoit |
| Страна производитель | США |
| Встроенный гигростат | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Объем резервуара для воды | 3 л |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Применение прибора | Для растений в зимних садах, оранжереях, теплицах, Для детской комнаты, Для офисов и других коммерческих объектов, Для дома, квартиры, Для больниц, санаториев, пансионатов, Для людей, страдающих аллергией |
| Рекомендуемый объем помещения | 27 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Уровень шума | 26 дБ |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 1.4 кг |
| Высота | 30 мм |
| Глубина | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Да |
| Тип установки | Настольный, Напольный |
| Цвет корпуса | Белый |
- Цена: 4 200 ₴










