
Очищувач повітря LEVOIT Vital 100S Smart True HEPA
9 700 ₴
8 700 ₴
- В наличии
- Код: Vital100S
Levoit Vital 100S
РОЗУМНИЙ ОЧИЩУВАЧ ПОВІТРЯ
Попередній фільтр, що миється
Допомагає продовжити термін служби системи фільтрації
Середнє покриття приміщення
Освіжає простір площею 20 м² всього за 12 хвилин
Якість повітря в реальному часі
Перевірте якість повітря у своїй кімнаті. на відстані
Зберігайте моменти свіжими
Ідеально підходить для власників домашніх тварин, широкий U-подібний повітрозабірник цього очищувача запобігає засміченню шерсті, тому система фільтрації завжди може ефективно виконувати свою роботу. Режим Pet Mode змінює швидкість вентилятора, щоб ваш дім був свіжим і енергоефективним.

Перевірте якість повітря
Простим поглядом на кільця індикатора якості повітря на дисплеї ви можете оцінити загальний стан повітря та зробити обґрунтоване регулювання швидкості вентилятора.


Як це працює
Інфрачервоний датчик пилу сканує навколишнє повітря на наявність забруднюючих речовин, дозволяючи автоматичному режиму точно регулювати швидкість вентилятора та позбавити вас від здогадок.

Перевірте якість повітря

Висока швидкість обертання вентилятора та великий U-подібний повітрозабірний отвір працюють разом, щоб швидко фільтрувати забруднювачі та випускати свіже повітря у ваше приміщення.
Надішліть свіже повітря в кожен куточок кімнати за допомогою очищувача повітря Levoit Vital 100S Smart True HEPA. Завдяки високоякісній 3-ступеневій фільтрації та додатковому U-подібному отвору для подачі повітря, який допомагає вловлювати шерсть домашніх тварин у повітрі, ви можете освіжити свій дім за лічені хвилини.
особливості:
Інтелектуальне управління
Голосова команда
Індикатор перевірки фільтра
Зчитування якості повітря в реальному часі
Автоматичний режим
Режим сну
Справжній фільтр HEPA
Високоефективний фільтр з активованим вугіллям

Ранок
Прокидайтеся бадьорими після сну в кімнаті зі свіжим повітрям.

полудень
Нехай автоматичний режим подбає про ваше повітря. протягом дня, тому вам не доведеться навіть пальцем поворухнути.

вечір
Виявлення світла обмежує шум вентилятора та вимикає підсвічування дисплея.

Повторіть
Створіть індивідуальний графік сну, щоб зробити свіже повітря частиною свого розпорядку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levoit |
| Тип | Очиститель |
| Рекомендуемый объем помещения | 200 куб. м |
| Тип управления | Сенсорное |
| Потребляемая мощность | 55 Вт |
| Фильтр | HEPA-фильтр, Предварительный фильтр, Угольный фильтр |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Уровень шума | 23 дБ |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Таймер | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Защита от детей | Да |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Тип установки | Напольный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Подсветка | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Высота | 470 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 220 Вольт |
| Страна регистрации бренда | США |
| Максимальная мощность | 55 Ватт |
| Площадь применения | 28 м.кв. |
| Тип панели управления | Цифровая |
- Цена: 8 700 ₴






